• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

События

Конкурс на заміщення вакантної посади

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України оголошує з 23 березня 2021 року конкурс на заміщення вакантної посади старшого наукового  співробітника за спеціальністю 122 – комп`ютерні науки та інформаційні технології у відділі № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій».

Засідання Науково-технічної ради ДКА України

23 лютого 2021 року в Державному космічному агентстві на засіданні Науково-технічної ради ДКА відбулося обговорення основних положень Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки (ЗНТКПУ). У засіданні взяли участь керівники та представники провідних підприємств космічної галузі України, в тому числі ІКД, представники Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України,  Комітету ВРУ з питань економічного розвитку. Затверджено перелік завдань та основних заходів Програми на 2021-2025 роки . Учасниками НТР була підтримана ініціатива щодо утворення при НТР ДКА експертної комісії з питань перспективних космічних проектів а також організацію обговорення документу «Основи державної політики у сфері космічної діяльності», який підготовлено ІКД.

Термін виконання Цільової програми наукових досліджень НАН України «Аерокосмічні спостереження довкілля в інтересах сталого розвитку та безпеки як національний сегмент проєкту «Горизонт 2020» ERA-PLANET» продовжено на 2021–2023 роки

На засіданні Президії НАН України 17 лютого 2021 року директор Інституту Олег Федоров доповів про результати виконання Цільової програми наукових досліджень НАН України «Аерокосмічні спостереження довкілля в інтересах сталого розвитку та безпеки як національний сегмент проєкту «Горизонт 2020» ERA-PLANET» на 2018-2020 роки. Напередодні цей звіт розглянула та ухвалила Науково-координаційна ради Секції фізико-технічних і математичних наук. Враховуючи плідність одержаних результатів Президія НАН України ухвалила рішення продовжити термін виконання Програми на 2021–2023 роки.

Звіт в COSPAR про результати космічних досліджень в Україні

В Інституті космічних досліджень підготовлено Звіт до Міжнародного комітету з космічних досліджень (COSPAR) щодо результатів космічних досліджень в Україні за останні 2 роки. Електронна версія видання англійською мовою розміщена на ресурсах COSPAR, друкована версія  буде видана згодом.

Електронна версія видання англійською мовою

 

Створено та затверджено склад Науково-технічної ради Державного космічного агентства України

Наказом Державного космічного агентства України від 15.01.2021 року створено та затверджено склад Науково-технічної ради ДКА України. Науково-технічну раду очолив в.о. Голови ДКА  Лев М.О, до  її складу увійшли перший президент НАН України  Горбулін В.П., директор ГАО НАН України Яцків Я.С., директор ІКД НАНУ та ДКАУ Федоров О.П., директор ІТМ НАНУ та ДКАУ Пилипенко О.В.

Страница 1 из 16

You are here: Главная