• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

События

Відбулися Загальні збори учасників Української асоціації «КОСМОС»

21 вересня 2018 року в Києві відбулися Загальні збори учасників Української асоціації високотехнологічних підприємств та організацій «КОСМОС». На зборах було обговорено основні напрями діяльності Асоціації та обрано Раду Acoцiaцiї, у склад якої увійшли, зокрема, перший віце-президент НАН України академік НАН України Горбулін В.П., директор ГАО НАН України, заступник Голови Ради з космічних досліджень НАН України академік НАН України Яцків Я.С., заступник директора ІЕЗ НАН України академік НАН України Лобанов Л.М, директор ІКД НАН України та ДКА України член-кореспондент НАН України Федоров О.П.

Відбувся Перший український космічний форум

З 17 по 20 вересня 2018 року в Києві відбувся Перший український космічний форум, організований НАН України, Інститутом космічних досліджень НАНУ-ДКАУ та ДП «КБ «Південне». Форум присвячено 100-річчю НАН України, а його заходи включали засідання 18-ї Української конференції з космічних досліджень та 6-ї конференції GEO-UA, виставку та бізнес-форум «Космос та інновації». За результатами роботи форуму схвалено Резолюцію.  

.

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук

21 вересня 2018 р. о 15.00 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.205.01 в ІКД НАН України та ДКА України відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук (спеціальність 05.07.12 – Дистанційні аерокосмічні дослідження) Скороход Тетяни Владиславівни «ВНУТРІШНІ ГРАВІТАЦІЙНІ ХВИЛІ В ТЕРМОСФЕРІ ЗА ДАНИМИ ПРЯМИХ СУПУТНИКОВИХ СПОСТЕРЕЖЕНЬ».

Семінар за проектом Earth Observation Based Information Products for Drought Risk Reduction at the National Level (EvIDENz)

14–15 травня 2018 року в Києві відбувся семінар за проектом Earth Observation Based Information Products for Drought Risk Reduction at the National Level (EvIDENz) – Інформаційні продукти на основі даних спостереження Землі для зниження ризику посух на національному рівні. Семінар організовано Інститутом космічних досліджень НАН України та ДКА України (ІКД).

Подробнее...

Первый Украинский космический форум

18 УКРАИНСКАЯ КОНФЕРЕНЦИЯ ПО КОСМИЧЕСКИМ ИССЛЕДОВАНИЯМ

Национальная академия наук Украины

Институт космических исследований

Первое информационное сообщение

Уважаемые коллеги!

Приглашаем Вас принять участие в работе Первого Украинского космического форума, который состоится в Киеве в помещении Большого конференц-зала НАН Украины с 17 по 20 сентября 2018 года и будет посвящен 100-летию Национальной академии наук Украины. Форум включит в себя следующие мероприятия:

  • 18-ю Украинскую конференцию по космическим исследованиям;
  • 6-ю конференцию GEO-UA;
  • Межотраслевой семинар «Информационно-эфемеридное обеспечение космических проектов»;
  • бизнес - форум и выставку «Космос и инновации».

Подробнее...

Страница 1 из 8

You are here: Главная