• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

События

Конкурс на заміщення вакантної посади головного наукового співробітника за спеціальністю 122 - комп’ютерні науки та інформаційні технології

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України оголошує з 18 червня 2020 року конкурс на заміщення вакантної посади:

  • головного наукового  співробітника за спеціальністю 122 – комп’ютерні науки та інформаційні технології у відділі № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій».

Конкурс на заміщення вакантної посади молодшого наукового співробітника за спеціальністю 113 - прикладна математика

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України оголошує з 10 червня 2020 року конкурс на заміщення вакантної посади:

  • молодшого наукового  співробітника за спеціальністю 113 – прикладна математика у відділі № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій».

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного інженера за спеціальністю 122 "Комп`ютерні науки та інформаційні технології"

Інститут оголошує з 01 березня 2020 року конкурс на заміщення вакантної посади провідного інженера за спеціальністю 122 "Комп`ютерні науки та інформаційні технології" в лабораторію № 28 "Супутникових досліджень ближнього космосу"

Відзнака журналу CHOICE

Книга Сергія та Олексія Парновських "How the Universe Works: Introduction to Modern Cosmology" (2018), отримала відзнаку журналу CHOICE Асоціації університетських та наукових бібліотек США "Outstanding Academic Title of 2019". 

Посилання на книгуhttps://www.worldscientific.com/worldscibooks/10.1142/10847

Чергове засідання Президії НАН України

29 січня 2020 року відбулося чергове засідання Президії НАН України, на якому було заслухано та обговорено доповідь заступника директора ІКД НАН України та ДКА України д.т.н. Н.М. Куссуль «Формування українського сегмента Європейського дослідницького простору у сфері спостереження Землі». В обговоренні взяли участь директор ІКД НАН України та ДКА України чл.-кор. НАН України О.П. Федоров, голова Ради директорів ТОВ «Авіаційний розрахунковий центр», голова Громадської спілки «Українське товариство виробників геопросторових даних» Р.В. Челноков, начальник відділу Укргідрометцентру к.г.н. Т.І. Адаменко. Ухвалено рішення щодо продовження робіт та ініціювання державної програми за даним напрямом.

Страница 5 из 16

You are here: Главная