• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

События

Круглий стіл на тему: «НОВІ МОЖЛИВОСТІ КОСМІЧНИХ СПОСТЕРЕЖЕНЬ: ГЛОБАЛЬНА СИСТЕМА СИСТЕМ GEOSS ТА УКРАЇНА»

11 грудня 2019 року у Великому конференц-залі НАН України (Володимирська 55, 3 поверх) з 10-30 до 13-00 Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України,  Національний комітет GEO-Україна, Рада з космічних досліджень НАН України та  Державне космічне агентство України проводять круглий стіл на тему: «НОВІ МОЖЛИВОСТІ КОСМІЧНИХ СПОСТЕРЕЖЕНЬ: ГЛОБАЛЬНА СИСТЕМА СИСТЕМ GEOSS ТА УКРАЇНА»

GEO Week 2019, GEO Ministerial Summit

4-9 листопада 2019 року в Канберрі, Австралія відбувся Міжнародний тиждень GEO 2019 та Міністерський саміт GEO (GEO Week 2019, GEO Ministerial Summit), що започаткував виконання дворічного плану робіт організації. У заходах взяла участь делегація України у складі: Надзвичайний та Повноважний посол України в Австралії Кулініч М.А., науковці ІКД НАНУ та ДКАУ Федоров О.П., Куссуль Н.М., Шелестов А.Ю.  Домінуючим трендом обговорень на засіданнях заходу виступала зростаюча роль космічних спостережень у формуванні цифрової економіки та моніторингу досягнення цілей сталого розвитку, затверджених ООН. На порталі GEO Week та виступах на тематичних секціях (проф. Куссуль Н.М.) представлено презентаційні матеріали щодо діяльності українських фахівців.

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук

19 грудня 2019 р. о 11:00 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.205.01 в ІКД НАН України та ДКА України відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук (спеціальність 05.07.12 – Дистанційні аерокосмічні дослідження) Васильєва Володимира Володимировича «Розробка інформаційних систем хмарної обробки багатовимірних геопросторових даних»

Відгуки опонентів:

Конкурс на заміщення вакантних посад

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад (03.11.2019-03.12.2019):

  • наукового співробітник за спеціальністю 113 – прикладна математика у від. №26 «Наук про мікрогравітацію»;
  • молодший науковий співробітник за спеціальністю 151 – автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології у від. №23 «Космічних інформаційних систем та технологій» 
Додаткова інформація в розділі «Корисна інформація»

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук

На засіданні спеціалізованої ради Д 26.194.02 в Інституті кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук (спеціальність 01.05.02 – Математичне моделювання та обчислювальні методи) Сальнікова Миколи Миколайовича «МОДИФІКОВАНИЙ МЕТОД ЕЛІПСОЇДАЛЬНОГО ОЦІНЮВАННЯ ТА ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ».

Страница 7 из 16

You are here: Главная