• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Події

Семінар з питань забезпечення високоточної орієнтації космічних апаратів на основі сучасних астровимірювальних систем

DSCN1566

22 жовтня 2015 р. в Інституті космічних досліджень НАНУ та ДКАУ відбувся семінар з питань забезпечення високоточної орієнтації космічних апаратів на основі сучасних астровимірювальних систем, організований Відділом управління динамічних систем. У роботі семінару взяли участь представники провідних космічних організацій України: ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля» та ТОВ «НВО Хартрон-ЮКОМ », а також співробітники ІКД НАНУ-ДКАУ.

Детальніше...

РІШЕННЯ 15-ї Української конференції з космічних досліджень, Одеса, 24-28 серпня 2015 року

С 24 по 28 августа в Одессе состоялась 15 Украинская конференция по космическим исследованиям. Организаторами выступили Институт космических исследований НАНУ-ГКАУ и Одесский национальный университет им. И.И. Мечникова при содействии Государственного космического агентства Украины и Национальной академии наук.

Детальніше...

Третя британо-україно-іспанська конференція з фізики Сонця та космічних досліджень

7–11 вересня 2015 року у Львові відбулася 3-я Британсько-українсько-іспанська конференція з фізики сонця та космічних досліджень. Організаторами заходу виступили Інститут космічних досліджень (ІКД) Національної академії наук (НАН) України та Державного космічного агентства (ДКА) України, Університет Шеффілда (Велика Британія) та Канарський інститут астрофізики (Іспанія).

Детальніше...

Участь ІКД у європейських проектах

Стимулювання інновацій для глобального моніторингу сільського господарства та оцінка його впливу на навколишнє середовище як підтримка ініціативиGEOGLAM (SIGMA)

        SIGMA представляє собою глобальне партнерство експертних інститутів в сільськогосподарському моніторингу, які беруть важливу участь в GEO та Глобальній ініціативі сільськогосподарського моніторингу (GEO-GLAM). SIGMA спрямований на розвиток інноваційних методів, що базуються на інтеграції наземних та супутникових даних, щоб спрогнозувати вплив виробництва сільськогосподарських культур на екосистеми та природні ресурси.

Детальніше...

Участь ІКД у європейських проектах

Проект AFFECTS

В ІКД протягом 2011–2014 років успішно виконувався проект AFFECTS 7-ї рамкової програми ЄС з космічної погоди, спрямований на прогнозування стану іоносфери над Європою та задоволення потреб європейських користувачів ГНСС.

Детальніше...

Сторінка 5 з 5

You are here: Головна