• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

17 Українська конференція з космічних досліджень


Державне космічне агентство України
Національна академія наук України
Інститут космічних досліджень
Одеський регіональний інститут державного управління
Національної академії державного управління
при Президентові України

Перше інформаційне повідомлення

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі 17-ї Української конференції з космічних досліджень, яка відбудеться в Одесі з 21 до 25 серпня 2017 року.

Мови конференції: українська, англійська, російська

Організаційний внесок: 200 гривень (для громадян України), 10 євро (для гостей з інших країн) та 50 гривень (для студентів та аспірантів; наявність посвідчення вітається)

Плануються наступні тематичні секції:

 

  1. Дослідження ближнього космосу (в тому числі Сонця, сонячно-земних зв'язків, магнітосфери, іоносфери)
  2. Космічна біологія, медицина і науки про мікрогравітацію
  3. Астрофізичні та космологічні дослідження 
  4. Прилади, матеріали та технології для космічних досліджень
  5. Космічні апарати та системи для космічних досліджень
  6. Наземні радіофізичні дослідження космосу
  7. Спостереження Землі з космосу
  8. (Нова) Перспективні розробки та ідеї космічних місій

Реєстрація учасників буде відкрита на сайті Конференції з 13 березня до 16 червня 2017 року. Реєстрація доповідачів відбуватиметься тільки за умови наявності тез. Вимоги до оформлення знаходяться в розділі ТЕЗИ на сайті Конференції. Крім того, учасники можуть зареєструватися в якості слухачів.

Новина! Під час Конференції проводитиметься ВИСТАВКА «Перспективні космічні технології», де організації або творчі групи зможуть представити експонати (технології, моделі, методи тощо), з метою інформування та пошуку партнерів. Для участі у виставці необхідно надіслати запит Ученому секретарю Конференції (вказавши організацію(ї), склад авторів, ескізи експонату (макет, банер, тощо), необхідну площу та інші вимоги).

На Конференції (Секція 8) передбачається заслуховування доповідей учасників конкурсів перспективних проектів. Згідно з рішенням РКД НАН України, буде організовано КОНКУРС№1 інноваційних ідей та проектів для перспективних космічних місій від молодіжних творчих груп . Крім того, за ініціативою ДП «КБ «Південне» та ІКД буде проведено КОНКУРС№2 ідей щодо корисного навантаження на платформу YuzhSat (положення про Конкурси буде оприлюднено у лютому 2017 року на веб-сайтах Конференції, ІКД , ДКАУ та НАН України).

Планується проведення круглих столів та нарад за конкретними проектами.

Більше деталей та інформацію про можливі зміни Ви зможете знайти на сайті space-conf.ikd.kiev.ua.

З питань організації і проведення Конференції звертайтесь до Ученого секретаря Конференції Скороход Тетяни за поштовою адресою та телефонами, вказаними на сайті: +38 044 526 15 83 і +38 063 451 82 70, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

You are here: 17 Українська конференція з космічних досліджень