• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

17 Українська конференція з космічних досліджень

21-25 серпня в Одесі відбулася чергова 17-а Українська конференція з космічних досліджень, організатором якої виступає Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України. Цього року в конференції взяли участь 170 представників з 68 організацій України та 9 організацій інших країн (Білорусі, Польщі, Ізраїлю, Грузії, Росії, Єгипту).

На конференції заслухано запрошені доповіді провідних вчених та представників космічної галузі, а робота в секціях присвячена актуальній тематиці досліджень ближнього космосу, Місяця, наземним радіофізичним дослідженням космосу, космічної біології, розробці приладів, матеріалів та технологій для космічних досліджень, космічних апаратів та систем, а також космічним спостереженням Землі.

Відбувся круглий стіл з перспективних досліджень Місяця, а також засідання освітнього Форуму. На спеціальній сесії заслухані переможці конкурсів НАН України з  проектами перспективних досліджень. Характерною ознакою одеської конференції була активна участь молоді як з академічних установ та університетів, так і з підприємств галузі (ДП ДКБ «ПІВДЕННЕ», КП СПБ «АРСЕНАЛ»).

Тези доповідей, резолюція  Конференції, а також детальні висновки щодо робіт секцій, будуть розміщені на сайті Конференції: https://space-conf.ikd.kiev.ua

You are here: 17 Українська конференція з космічних досліджень