• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Підписано угоду про співпрацю між Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу КМДА, Інститутом космічних досліджень НАН України та ДКА України та громадською організацією «СМАРТ СІТІ ХАБ»

21 лютого у Київській міській державній адміністрації (КМДА) між Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу КМДА, Інститутом космічних досліджень НАН України та ДКА України та громадською організацією «СМАРТ СІТІ ХАБ» підписано угоду про співпрацю в межах проекту ERA-PLANET.

Угода розпочинає активний етап співпраці в рамках європейської програми HORIZON 2020 (проект ERA-PLANET SMURBS) між науковою спільнотою, міською владою Києва та громадськістю щодо впровадження інноваційних рішень в галузі розбудови розумного міста задля підвищення безпеки та комфорту проживання. Проект ERA-PLANET спрямований на створення єдиного Європейського дослідницького простору в сфері спостереження Землі шляхом координації національних та регіональних програм досліджень.

Так, зокрема основні завдання проекту SMURBS (SMart URBan Solutions for air quality, disasters and city growth) спрямовані на моніторинг екологічної ситуації у місті (оцінка якості повітря), оцінювання росту міської агломерації та запобігання наслідкам надзвичайних ситуацій із використанням уніфікованих інформаційних технологій та даних дистанційного зондування Землі.


You are here: Підписано угоду про співпрацю між Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу КМДА, Інститутом космічних досліджень НАН України та ДКА України та громадською організацією «СМАРТ СІТІ ХАБ»