• Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Перший Український космічний форум

18 УКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ З КОСМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Національна академія наук України

Інститут космічних досліджень НАНУ-ДКАУ

Перше інформаційне повідомлення

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь в роботі Першого Українського космічного форуму, який проходитиме в Києві у приміщенні Великого конференц-залу НАН України з 17 до 20 вересня 2018 року і присвячений 100-річчю Національної академії наук України. Форум включатиме наступні заходи:

 • 18-а Українська конференція з космічних досліджень;
 • 6-а конференція GEO-UA;
 • Міжгалузевий семінар «Інформаційно-ефемеридне забезпечення космічних проектів»;
 • бізнес - форум та виставка «Космос та інновації».

Засідання секцій конференцій та семінарів проходитимуть паралельно за узгодженим графіком, крім того передбачаються спільні заходи (пленарна сесія із запрошеними доповідями, панельні дискусії на бізнес форумі, виставка). Учасники, що зареєструвалися на один із заходів, можуть брати участь у всіх заходах Форуму.

Мови форуму: українська, англійська, російська.

Організаційний внесок: 300 гривень (для громадян України), 50 євро (для гостей з інших країн) та 50 гривень (для студентів та аспірантів; наявність посвідчення вітається).

Плануються наступні тематичні секції 18 Української конференції з космічних досліджень:

 1. Дослідження ближнього космосу (в тому числі Сонця, сонячно-земних зв'язків, магнітосфери, іоносфери) та наземні радіофізичні дослідження.
 2. Космічна біологія, медицина і науки про мікрогравітацію.
 3. Прилади, матеріали та технології для космічних досліджень.
 4. Космічні апарати та системи для космічних досліджень, розробки та ідеї перспективних космічних місій.
Тематика секції «Дослідження землі з космосу» розглядається на конференції GEO-UA. На цій конференції передбачається обговорення результатів та перспектив за напрямами:
 1. Проект створення Європейського дослідницького простору спостереження Землі "ERA-PLANET" та участь України в ньому.
 2. Методи та засоби дослідження Землі з космосу.
 3. Прикладні застосування спостереження Землі з космосу.

Реєстрація учасників всіх заходів буде відкрита на сайті space-conf.ikd.kiev.ua з 26 березня до 2 липня 2018 року. Реєстрація доповідачів відбуватиметься тільки за умови наявності тез. Вимоги до оформлення знаходяться в розділі ТЕЗИ на сайті Форуму. Крім того, учасники можуть зареєструватися в якості слухачів. Прохання вказувати конференцію (захід) в якому плануєте взяти участь.

Для участі у виставці необхідно надіслати запит Ученому секретарю Форуму (вказавши організацію(ї), склад авторів, ескізи експонату (макет, банер, тощо), необхідну площу та інші вимоги).

Програмний комітет планує розглянути пропозиції щодо тем обговорення на бізнес-форумі та організацію інших заходів (круглих столів, нарад) відповідно до пропозицій учасників.

Більше деталей та інформацію про можливі зміни можна знайти на сайті space-conf.ikd.kiev.ua та звернувшись до Ученого секретаря Форуму (Власов Дмитро, Інститут космічних досліджень, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , +38 044 526 15 83, +38 050 238 78 82)

You are here: Перший Український космічний форум