• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Про результати виконання Цільової програми наукових досліджень «Аерокосмічні спостереження довкілля в інтересах сталого розвитку та безпеки як національний сегмент проєкту Горизонт-2020 ERA-PLANET»

Протягом 2018-2020 років у Національній академії наук України виконувалась Цільова програма наукових досліджень «Аерокосмічні спостереження довкілля в інтересах сталого розвитку та безпеки як національний сегмент проєкту Горизонт-2020 ERA-PLANET» (керівник програми – член-кор. НАН України О.П. Федоров). Цей міжнародний проєкт передбачає створення спільного Європейського дослідницького простору в сфері спостереження Землі. Одним із важливих результатів застосування даних супутникового моніторингу є розроблення та впровадження спільних зі світовою спільнотою методів оцінювання індикаторів сталого розвитку. Наразі українські фахівці розробили, протестували та представили результати такого оцінювання для низки показників, а в подальшому передбачається продовження спільних робіт у рамках нової міжнародної структури EuroGEOSS, зокрема проєкту E-SHAPE.

Основні результати проведеної роботи, а також плани на майбутнє висвітлені в аналітичній доповіді «ПЕРСПЕКТИВИ ВИКОРИСТАННЯ СУПУТНИКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ МОНІТОРИНГУ ДОСЯГНЕННЯ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»,підготовленій ІКД НАНУ та ДКАУ.

You are here: Про результати виконання Цільової програми наукових досліджень «Аерокосмічні спостереження довкілля в інтересах сталого розвитку та безпеки як національний сегмент проєкту Горизонт-2020 ERA-PLANET»