• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

События

Чергове засідання Президії НАН України

29 січня 2020 року відбулося чергове засідання Президії НАН України, на якому було заслухано та обговорено доповідь заступника директора ІКД НАН України та ДКА України д.т.н. Н.М. Куссуль «Формування українського сегмента Європейського дослідницького простору у сфері спостереження Землі». В обговоренні взяли участь директор ІКД НАН України та ДКА України чл.-кор. НАН України О.П. Федоров, голова Ради директорів ТОВ «Авіаційний розрахунковий центр», голова Громадської спілки «Українське товариство виробників геопросторових даних» Р.В. Челноков, начальник відділу Укргідрометцентру к.г.н. Т.І. Адаменко. Ухвалено рішення щодо продовження робіт та ініціювання державної програми за даним напрямом.

Нагородження лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2019 року

Сьогодні, 13 лютого 2020 року, в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського вібулось нагородження лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2019 року. Зокрема, честь отримати свідоцтво та почесну нагороду випало нашим співробітникам Інституту космічних досліджень НАНУ та ДКА України за роботу “Технологія глибинного навчання для задач супутникового моніторингу земного покриву”:

Подробнее...

Щодо затвердження на посаду провідного наукового співробітника за спеціальністю 113

Рішенням конкурсної комісії, затвердженим Вченою радою Інституту (протокол від 04.02.2020 р. №1) на посаду провідного наукового співробітника за спеціальністю 113 - прикладна математика у відділі № 21 “Керування динамічними системами” обрано Сальнікова М.М.

Диплом про здобуття ступеня доктор фізико-математичних наук

Рішенням Атестаційної колегії МОН від 16.12.2019 співробітник Інституту Сальніков Микола Миколайович отримав диплом про здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук.

Конкурс на заміщення вакантних посад 03.01.2020-03.02.2020

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:

  • провідного наукового співробітника за спеціальністю 113 – прикладна математика у від. №21 «Керування динамічними системами»; (Додаткова інформація в розділі «Корисна інформація»)

Страница 1 из 11

You are here: Главная