• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Третя британо-україно-іспанська конференція з фізики Сонця та космічних досліджень

7–11 вересня 2015 року у Львові відбулася 3-я Британсько-українсько-іспанська конференція з фізики сонця та космічних досліджень. Організаторами заходу виступили Інститут космічних досліджень (ІКД) Національної академії наук (НАН) України та Державного космічного агентства (ДКА) України, Університет Шеффілда (Велика Британія) та Канарський інститут астрофізики (Іспанія).

Учасниками конференції стали близько 40 фахівців (з них майже половина – іноземні гості) з 9 країн світу: крім Великої Британії, України та Іспанії, на заході були також представлені Австрія, Бельгія, Ізраїль, Індія, Ірландія та Швеція.

У межах роботи восьми секцій Конференції було заслухано запрошені оглядові доповіді провідних учених, пленарні та секційні доповіді, а також стендові презентації. Виступи учасників стосувалися тематики основних розділів здійснюваних у світі фундаментальних наукових досліджень, зокрема, з фізики магнітосфери та іоносфери, нелінійних явищ у космічній плазмі, фізики Сонця, спостережень та моделювання сонячно-атмосферних структур, сонячної активності та діагностичного обладнання, хвильового та турбулентного нагріву в сонячній та космічній плазмах, геліосейсмології, структури й динаміки сонячних глибин, взаємодії сонячних глибин із геліосферою.

Під час Конференції відбулися наукові дискусії за напрямками проведення досліджень та реалізації спільних проектів.

You are here: Третя британо-україно-іспанська конференція з фізики Сонця та космічних досліджень