• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Перше засідання міждисциплінарного семінару «Перспективи космічних досліджень та інформаційних технологій»

22 жовтня 2020 року о 1400 відбудеться перше засідання  міждисциплінарного семінару «Перспективи космічних досліджень та інформаційних технологій» на тему: «Супутникова інформація та моніторинг досягнення цілей сталого розвитку України».Захід відбудеться за адресою: пр. Глушкова 40, корп. 4/1, 2 поверх, конференц-зал Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України (інформація додається). 

З огляду на карантинні обмеження, прохання до 19.10.2020 повідомити при особисту участь та бажання приєднатися дистанційно. Контакти: тел.\факс: (044) 526-41-24; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України започатковує роботу міждисциплінарного семінару:

«Перспективи космічних досліджень та інформаційних технологій»

Загальна мета заходу: обговорення актуальних ідей, проєктів, застосувань та вироблення пропозицій щодо участі у міжнародних та національних програмах. Фокус дискусії – ідеологія перспективних досліджень, інноваційні сервіси та технології, нові можливості впровадження космічної інформації. Розглядатимуться основні тренди космічної діяльності, успішні приклади міжнародної співпраці, перспективи входження в міжнародні дослідницькі проєкти. Узгоджені пропозиції учасників покладатимуться в основу рекомендацій керівникам космічних програм та проектів державного та міжнародного рівнів.  

 Учасники семінару: науковці, аспіранти, студенти, бізнесмени та менеджери у різних сферах використання космічних технологій та інформації, а також управлінці та користувачі космічної інформації та послуг. 

Порядок проведення: засідання (1 раз на місяць) включає оглядові (презентаційні) доповіді, пропозиції щодо організації співпраці, дискусії щодо проблемних питань та координації діяльності.  Характер викладення матеріалу передбачає можливість міждисциплінарних дискусій. 

Місце проведення: Інститут космічних досліджень НАНУ та ДКАУ (пр. Глушкова 40, корп. 4/1, 2 поверх, конференц-зал), передбачається дистанційна участь зареєстрованих учасників.

Порядок денний 

семінару № 1 «Супутникова інформація та моніторинг досягнення  цілей сталого розвитку України»

  1. Федоров О.П. (ІКД). Нові тренди використання супутникових технологій. Ідеологія моніторингу досягнення цілей сталого розвитку та методологічні підходи міжнародної ініціативи GEOSS (15 хв.).
  2. Куссуль Н.М. (ІКД). Супутникові дані та геопросторова інформація для моніторингу цілей сталого розвитку (20 хв.).
  3. Шуміло Л.Л. (ІКД). Супутниковий моніторинг лісів в проекті Deep Green Ukraine (20 хв.).
  4. Дискусія. Необхідність створення українського сегменту GEOSS. Практичні можливості вирішення національних проблем екологічного моніторингу із застосуванням супутникових технологій. Стан та перспективи міжнародної кооперації у визначенні ЦСР для України.
You are here: Перше засідання міждисциплінарного семінару «Перспективи космічних досліджень та інформаційних технологій»