• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Міжнародна співпраця

Співробітники Інституту представляють Україну у основних міжнародних організаціях з космічної діяльності (комітет з космічних досліджень COSPAR https://cosparhq.cnes.fr/, міжурядовий комітет із супутникових досліджень Землі CEOS http://ceos.org/, Міжурядову групу з космічних спостережень Землі GEO https://www.earthobservations.org/index.php), а також в міжнародній робочій групі з інформаційних систем та сервісів WGISS (Working Group on Information Systems and Services) http://ceos.org/ourwork/workinggroups/wgiss/.

ceos_logo  LOGO-COSPAR (new version) page_banner_l

В Інституті створено регіональний центр підтримки програми ООН UN-SPIDER http://www.un-spider.org/ (використання космосу для моніторингу надзвичайних ситуацій).

Інститут здійснює підготовку наукового космічного проекту ІОНОСАТ-Мікро у співдружності з Центром космічних досліджень Польської академії наук та Інститутом космічних досліджень та технологій Болгарської академії наук.

В рамках здійснення міжнародних проектів з космічного моніторингу SIGMА та ERA-Planet співробітництво активно розвивається більш як з 20 науковими центрами Європи (зокрема, ЄКА) та США (Мерилендський університет).

Дослідження в галузі сонячно-земних зв'язків провадяться у тісній співпраці з Шеффілдським університетом, разом з яким організуються регулярні україно-британські симпозіуми.

You are here: Міжнародна співпраця