• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Аналітична підтримка космічних програм

Інститут є одним з розробників діючої (Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2008-2012 рр. (ЗНТКПУ), попередніх космічних програм, здійснює інформаційно-аналітичне супроводження програмної діяльності. Протягом 2010 р. розробляються документи у контексті створення Стратегії космічної діяльності України на період до 2030 р. Проводяться Круглі столи з обговорення стратегії космічної діяльності України.

У рамках контрактів з НКАУ (НДР «Програма» та ін.) готуються аналітичні матеріали та пропозиції щодо конкретних напрямів досліджень і міжнародного співробітництва (зокрема, координацію діяльності через ISECG– міжнародну групу із стратегічного планування). У 2007 році підготовлено спільний документ Глобальна стратегія досліджень – основи координаційного процесу. Наразі готується другий спільний документ – Дорожна карта досліджень ( Exploration Roadmap)

Інститут є розробником наукових програм космічних проектів ІОНОСАТ, РС МКС та низки космічних експериментів, а також спільної Програми НАНУ-НКАУ Аерокосмічні спостереження в інтересах сталого розвитку і безпеки (GEO-UA). Узагальнення результатів космічної діяльності відображається у звітах України в COSPAR та звітах (щорічних) з заходів ЗНТКПУ.

You are here: Наукові напрями Аналітика