• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Події

Рішення конкурсної комісії Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА Україн

За рішенням конкурсної комісії Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України (від 20.07.2020р.) переможцями конкурсу на заміщення посади:

  • головного наукового  співробітника за спеціальністю 122 – комп’ютерні науки та інформаційні технології у відділі № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій» визнано д.т.н., проф. Шелестова А.Ю.;        -
  • молодшого наукового  співробітника за спеціальністю 113 – прикладна математика у відділі № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій» визнано Шумила Л.Л.

Відзнака журналу CHOICE

Книга Сергія та Олексія Парновських "How the Universe Works: Introduction to Modern Cosmology" (2018), отримала відзнаку журналу CHOICE Асоціації університетських та наукових бібліотек США "Outstanding Academic Title of 2019". 

Посилання на книгуhttps://www.worldscientific.com/worldscibooks/10.1142/10847

Чергове засідання Президії НАН України

29 січня 2020 року відбулося чергове засідання Президії НАН України, на якому було заслухано та обговорено доповідь заступника директора ІКД НАН України та ДКА України д.т.н. Н.М. Куссуль «Формування українського сегмента Європейського дослідницького простору у сфері спостереження Землі». В обговоренні взяли участь директор ІКД НАН України та ДКА України чл.-кор. НАН України О.П. Федоров, голова Ради директорів ТОВ «Авіаційний розрахунковий центр», голова Громадської спілки «Українське товариство виробників геопросторових даних» Р.В. Челноков, начальник відділу Укргідрометцентру к.г.н. Т.І. Адаменко. Ухвалено рішення щодо продовження робіт та ініціювання державної програми за даним напрямом.

Нагородження лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2019 року

Сьогодні, 13 лютого 2020 року, в Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського вібулось нагородження лауреатів премії Президента України для молодих вчених 2019 року. Зокрема, честь отримати свідоцтво та почесну нагороду випало нашим співробітникам Інституту космічних досліджень НАНУ та ДКА України за роботу “Технологія глибинного навчання для задач супутникового моніторингу земного покриву”:

Детальніше...

Щодо затвердження на посаду провідного наукового співробітника за спеціальністю 113

Рішенням конкурсної комісії, затвердженим Вченою радою Інституту (протокол від 04.02.2020 р. №1) на посаду провідного наукового співробітника за спеціальністю 113 - прикладна математика у відділі № 21 “Керування динамічними системами” обрано Сальнікова М.М.

Диплом про здобуття ступеня доктор фізико-математичних наук

Рішенням Атестаційної колегії МОН від 16.12.2019 співробітник Інституту Сальніков Микола Миколайович отримав диплом про здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук.

Конкурс на заміщення вакантних посад 03.01.2020-03.02.2020

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:

  • провідного наукового співробітника за спеціальністю 113 – прикладна математика у від. №21 «Керування динамічними системами»; (Додаткова інформація в розділі «Корисна інформація»)

Рішенням конкурсної комісії щодо заміщення вакантних посад

Рішенням конкурсної комісії, затвердженим Вченою радою Інституту (протокол від 05.12.2019 р. №6) обрано:

  • на посаду наукового співробітника за спеціальністю 113 - прикладна математика у відділі № 26 "Наук про мікрогравітацію" обрано Лавренюка Миколу Сергійовича
  • на посаду молодшого наукового співробітника за спеціальністю 151 - автоматизація та комп`ютерно-інтегровані технології у відділі № 23 "Космічних інформаційних систем та технологій" Білоконську Юлію Валентинівну

Круглий стіл на тему: «НОВІ МОЖЛИВОСТІ КОСМІЧНИХ СПОСТЕРЕЖЕНЬ: ГЛОБАЛЬНА СИСТЕМА СИСТЕМ GEOSS ТА УКРАЇНА»

11 грудня 2019 року у Великому конференц-залі НАН України (Володимирська 55, 3 поверх) з 10-30 до 13-00 Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України,  Національний комітет GEO-Україна, Рада з космічних досліджень НАН України та  Державне космічне агентство України проводять круглий стіл на тему: «НОВІ МОЖЛИВОСТІ КОСМІЧНИХ СПОСТЕРЕЖЕНЬ: ГЛОБАЛЬНА СИСТЕМА СИСТЕМ GEOSS ТА УКРАЇНА»

GEO Week 2019, GEO Ministerial Summit

4-9 листопада 2019 року в Канберрі, Австралія відбувся Міжнародний тиждень GEO 2019 та Міністерський саміт GEO (GEO Week 2019, GEO Ministerial Summit), що започаткував виконання дворічного плану робіт організації. У заходах взяла участь делегація України у складі: Надзвичайний та Повноважний посол України в Австралії Кулініч М.А., науковці ІКД НАНУ та ДКАУ Федоров О.П., Куссуль Н.М., Шелестов А.Ю.  Домінуючим трендом обговорень на засіданнях заходу виступала зростаюча роль космічних спостережень у формуванні цифрової економіки та моніторингу досягнення цілей сталого розвитку, затверджених ООН. На порталі GEO Week та виступах на тематичних секціях (проф. Куссуль Н.М.) представлено презентаційні матеріали щодо діяльності українських фахівців.

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук

19 грудня 2019 р. о 11:00 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.205.01 в ІКД НАН України та ДКА України відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук (спеціальність 05.07.12 – Дистанційні аерокосмічні дослідження) Васильєва Володимира Володимировича «Розробка інформаційних систем хмарної обробки багатовимірних геопросторових даних»

Відгуки опонентів:

Сторінка 3 з 7

You are here: Головна