• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Події

Про результати виборів директора Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України

За результатами таємного голосування, яке відбулося 4 квітня на зборах наукових працівників на посаду директора Інституту одноголосно обрано чл.-кор. НАН України Федорова О.П.

До виборів директора Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України

Відповідно до умов конкурсу на заміщення посад керівників установ НАН України  та Наказу № 5/1 від 02.02.2017 року 4 квітня 2017 року об 11-00 в Інституті космічних досліджень НАН України та ДКА України відбудуться вибори директора Інституту. Для ознайомлення з позицією кандидата наводяться Тези Концептуальних основ діяльності Інституту космічних досліджень НАНУ та ДКАУ на період 2017-2022 роки та оцінка поточної ситуації  (http://gazeta.zn.ua/science/ziyayuschie-vysoty-kosmicheskih-issledovaniy-_.html).

Засідання Ради з космічних досліджень НАН України

22 березня 2017 року відбулося засідання Ради з космічних досліджень НАН України. Обговорювалася концепція, заходи і завдання Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2018-2022 рр. За підсумками засідання було вирішено вважати доцільним надання до Кабінету Міністрів України проекту Концепції Загальнодержавної науково-технічної космічної програми України на 2018-2022 роки. Ухвалено новий склад українського національного комітету COSPAR.

Конкурси 17 Української конференції з космічних досліджень

На Конференції (http://space-conf.ikd.kiev.ua/conference/info), Секція 8 (Перспективні розробки та ідеї космічних місій) передбачається заслуховування доповідей переможців конкурсів перспективних проектів. Згідно з рішенням РКД НАН України, розпочато організацію КОНКУРСУ №1 інноваційних ідей та проектів для перспективних космічних місій від молодіжних творчих груп. Крім того, за ініціативою ДП «КБ «Південне» та ІКД розпочато організацію КОНКУРСУ №2 ідей щодо корисного навантаження на платформу YuzhSat.

Конкурс на заміщення посад керівників наукових установ НАН України

25 січня НАН України оголосила конкурс на заміщення посад керівників наукових установ НАН України, зокрема в Інституті космічних досліджень НАН України та ДКА України http://www.nas.gov.ua/UA/Messages/news1/Pages/View.aspx?MessageID=2814

Відповідно до методичних рекомендацій, затверджених постановою КМУ від 14.12.2016 р. № 998:

16 лютого на Зборах наукових працівників ІКД одноголосно висунуто претендентом на посаду директора Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України члена-кореспондента НАН України діючого директора Інституту Федорова Олега Павловича.

Звіт про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту у 2016 році

Підготовлено звіт про наукову та науково-організаційну діяльність Інституту у 2016 році.

Найважливіші результати:

Детальніше...

Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук

21 грудня 2016 р. о 14.00 на засіданні спеціалізованої ради Д 26.205.01 в ІКД НАН України та ДКА України відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук (спеціальність 05.07.12 – дистанційні аерокосмічні дослідження) Яйлимова Богдана Ялкаповича «Автоматизована інформаційна технологія картографування земного покриву на основі методів та моделей злиття супутникових даних».

Автореферат дисертації:

Дисертація (pdf)

Відгуки офіційних опонентів (pdf, pdf)

Канал Euronews в програмі Futuris розповідає про роботу Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України

Канал Euronews на цьому тижні в своїй програмі Futuris, присвяченій перспективним науково-технологічним розробкам, демонструє міжнародні проекти, які пов’язані з глобальним спостереженням Землі з космосу. Один із таких проектів (FP7 SIGMA) виконується за участю України, зокрема Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України.

Детальніше...

П'ята Міжнародна конференція "Аерокосмічні спостереження в інтересах сталого розвитку та безпеки" GEO-UA 2016

З 10 по 14 жовтня 2016 року в Києві на базі НАН України та НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відбулася П’ята міжнародна конференція «Аерокосмічні спостереження в інтересах сталого розвитку та безпеки» (GEO-UA 2016) в контексті глобальної програми супутникового агромоніторингу GEOGLAM. Організаторами конференції з боку України виступили Інститут космічних досліджень НАНУ-ДКАУ та НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського».

В межах конференції проведено симпозіум за проектом Європейського космічного агентства «Sentinel-2 for Agriculture», щорічну нараду за проектом JECAM програми GEOGLAM, а також міжнародну зустріч за проектом “SIGMA” Сьомої Рамкової програми за підтримки Єврокомісії.

Детальніше...

Рішення 16-ї Української конференції з космічних досліджень, Одеса, 22 -27 серпня 2016 року

З 22 по 27 серпня 2016 року в Одесі відбулася 16 Українська конференція з космічних досліджень, організована Інститутом космічних досліджень НАНУ-ДКАУ за сприяння Державного космічного агентства України (ДКА), Національної академії наук України (НАН України) та фінансової підтримки ПАТ ЕЛМІЗ. Засідання конференції проводились на базі  Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

В конференції взяли участь 150 фахівців з 44 організацій України та 6 організацій інших країн. Зокрема, доповіді представили провідні вчені інститутів НАН України, підприємств космічної галузі, університетів, астрономічних обсерваторій та галузевих інститутів. Серед зарубіжних учасників – вчені з Болгарії, Грузії, Ізраїлю, Польщі та Росії.

 

Детальніше...

ILA Berlin Air Show 2016

Протягом 1–4 червня 2016 р. в Берліні відбулися заходи в рамках ILA Berlin Air Show. Представники ІКД взяли участь у семінарі з тематики космічного матеріалознавства (обговорення результатів проекту FP-7 Light-Materials TPS).

2 червня представники ДКА та ІКД провели переговори у Технічному Університеті Берліна щодо співробітництва у перспективних проектах.

Сторінка 6 з 7

You are here: Головна