• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Архів подій

Перше засідання міждисциплінарного семінару «Перспективи космічних досліджень та інформаційних технологій»

22 жовтня 2020 року о 1400 відбудеться перше засідання  міждисциплінарного семінару «Перспективи космічних досліджень та інформаційних технологій» на тему: «Супутникова інформація та моніторинг досягнення цілей сталого розвитку України».Захід відбудеться за адресою: пр. Глушкова 40, корп. 4/1, 2 поверх, конференц-зал Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України (інформація додається). 

З огляду на карантинні обмеження, прохання до 19.10.2020 повідомити при особисту участь та бажання приєднатися дистанційно. Контакти: тел.\факс: (044) 526-41-24; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше...

Опитування щодо впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією

Державна науково-технічна бібліотека України проводить опитування серед магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників на тему: “Опитування щодо впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією”. Опитування надасть змогу врахувати необхідні потреби науковців та дослідників для створення Національної електронної науково-інформаційної системи.

Детальніше ща посиланням - https://dntb.gov.ua/info1

Повідомлення від Президії НАН України -  

Результати конкурсу на заміщення посади молодшого наукового співробітника за спеціальністю 104

За рішенням конкурсної комісії Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України (від 15.09.2020р.) переможцем конкурсу на заміщення посади молодшого наукового  співробітника за спеціальністю 104 – фізика та астрономія у відділі № 22 «Космічної плазми» визнано Власова Дмитра Ігоровича.

Державна атестація Інституту

29 травня 2020 року Міністерством освіти та науки України проведена державна атестація Інституту. Свідоцтвом про державну атестацію наукової установи серії ДА № 00220 від 17 червня 2020 р. визнається, що ІКД НАНУ та ДКАУ пройшов державну атестацію з атестаційною оцінкою 3.64/3.71 строком на 3 роки. За результатом оцінювання науковій установі призначена ІІ кваліфікаційна група.

Переможці проєктів конкурсів НДФУ

Наукова Рада Національного фонду досліджень України (НФДУ) затвердила рейтингові списки проєктів-учасників конкурсів «Наука для безпеки людини та суспільства» та «Підтримка досліджень провідних та молодих учених». За результатами першого конкурсу 3 проєкти співробітників Інституту увійшли до переліку проектів, які одержуватимуть підтримку грантів НФДУ:

Детальніше...

Сторінка 7 з 19

You are here: Події Архів подій