• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Події

Оголошення щодо конкурсу на заміщення вакантної посади

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України оголошує з 28 вересня 2022 року конкурс на заміщення вакантної посади 
провідного наукового  співробітника за спеціальністю 104 – фізика та астрономія у відділ № 22 «Космічної плазми»

Прийом документів претендентів здійснюється протягом 30 календарних днів від дня оприлюднення цього оголошення до 27 жовтня 2022 року.

За довідками  звертатися  
за  тел. 526-51-88
Адміністрація Інституту
Адреса:
пр. Академіка Глушкова  40, корп. 4/1
м. Київ 187, 03187, Україна
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше...

Відкритий освітній курс «Основи космічної діяльності»

Запрошуємо взяти участь у відкритому освітньому курсі «Основи космічноїдіяльності», який організовує та проводить Українська асоціаціявисокотехнологічних підприємств та організацій «КОСМОС», за підтримки Радиз космічних досліджень НАН України.

Дистанційний освітній курс орієнтований на широке коло фахівців,(дослідників, інженерів, управлінців, аспірантів, студентів) які зацікавлені водержанні базових знань з актуальних проблем космічної діяльності, пріоритетівєвропейських та інших міжнародних програм дослідження та використаннякосмічного простору.

Конкурс на заміщення вакантної посади головного наукового співробітника за спеціальністю 124

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України оголошує з 22 серпня 2022 року конкурс на заміщення вакантної посади головного наукового співробітника за спеціальністю 124 – системний аналіз у відділ № 21  «Керування динамічними системами».

Прийом документів претендентів здійснюється протягом 30 календарних днів від дня оприлюднення цього оголошення до 20 вересня 2022 року включно.

За довідками  звертатися  
за  тел. 526-51-88
Адміністрація Інституту
Адреса:пр. Академіка Глушкова  40, корп. 4/1
м. Київ 187, 03187, Україна
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Детальніше...

Результати конкурсу на заміщення вакантних посад

За рішенням конкурсної комісії (протокол від 04.07.2022 р. № 1) та вченої ради ІКД НАНУ та ДКАУ (протокол від 05.07.2022 р. № 4):
- Яйлимова Богдана Ялкаповича рекомендовано на посаду завідувача відділу № 23 "Космічні інформаційні системи та технології";
- Лавренюка Миколу Сергійовича обрано на посаду старшого наукового співробітника відділу № 23 "Космічні інформаційні системи та технології"

Оголошення про заміщення вакантних посад

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України оголошує з  01 червня 2022 року конкурс на заміщення вакантних посад: 

  1. Завідувача відділу № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій»
  2. Старшого наукового  співробітника за спеціальністю 113 – прикладна математика у відділ № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій».

Прийом документів претендентів здійснюється протягом 30 календарних днів від дня оприлюднення цього оголошення до 30 червня 2022 року.

За довідками  звертатися  за  тел. 526-51-88 Адміністрація Інституту

Адреса: пр. Академіка Глушкова  40, корп. 4/1м. Київ 187, 03187, Україна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Детальніше...

Виборча програма

Виборча програма кандидата на посаду директора Інституту космічних досліджень Національної академії наук України та Державного космічного агентства України член-кореспондента НАН України Черемних О. К.

Підготовка до виборів директора ІКД НАНУ та ДКАУ

08 лютого 2022 р. відбулася Вчена Рада Інституту, на якому було розглянуто питання щодо висунення кандидатури для участі у конкурсі на заміщення посади директора ІКД НАНУ та ДКАУ. Більшістю голосів підтримано кандидатуру член-кореспондента НАН України Черемних О.К.

Оголошено конкурс на заміщення посади директора Інституту

Національна академія наук України відповідно до свого Статуту та Методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України оголосила конкурс на заміщення посади директора Інституту космічних досліджень НАНУ та ДКАУ. Прийом документів претендентів здійснюється Відділенням інформатики та Відділом наукових і керівних кадрів НАН України протягом двох місяців від дня оприлюднення цього оголошення до 17 березня 2022 року.

Вимоги до претендентів на посаду та перелік необхідних документів, які необхідно подати кандидатам до 17 березня 2022 року,  див. на сайті НАН України. (https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=8579).

Професор Куссуль Н.М. відзначена почесною премією міжурядової організації GEO

Заступниця директора Інституту космічних досліджень проф. Куссуль Н.М. відзначена почесною премією міжурядової організації GEO (Group of Earth Observation) за видатний особистий внесок у діяльність цієї організації – GEO Individual Excellence Award 2021. Церемонія нагородження відбуватиметься  в рамках чергового Пленарного Тижня (GEO-17 Plenary) 26 листопада.  Протягом останніх років науковці Інституту на чолі з Н.М. Куссуль виконали низку робіт у міжнародній кооперації в інтересах впровадження новітніх супутникових технологій у вирішення проблем сталого розвитку та створення міжнародної системи систем з космічних спостережень Землі GEOSS.

Про проєкт НФДУ «Супутниковий моніторинг пожежної безпеки у природних екосистемах» розповіла проф. Н. Куссуль

10 листопада 2021 року, з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, Національний фонд досліджень України (НФДУ) організував захід «Наукова Super Nova 2», серед спікерів якого була й заступниця директора з наукової роботи Інституту космічних досліджень, завідувачка відділу космічних інформаційних систем та технологій доктор технічних наук, професор Наталія Куссуль. Вона розповіла про виконання проєкту НФДУ «Супутниковий моніторинг пожежної безпеки у природних екосистемах». (Презентація проєкту

Обговорення перспектив космічної діяльності України на телеканалі Live

15 вересня 2021 р. відбулось обговорення перспектив космічної діяльності України на телеканалі Live за участю директора ІКД О. Федорова.

Посилання на відео - https://www.youtube.com/watch?v=UmHIfsh7rg8

Більше статтей...

Сторінка 1 з 8

You are here: Головна