• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Події

Відрядження в центр ЄКА

Відповідно до домовленості між Європейським космічним агентством та Державним космічним агентством України протягом 2024 року організується стажування нашого науковця ст. н. співробітника М. Лавренюка у Центрі спостережень Землі ЄКА (Європейського інституту космічних досліджень ESRIN, м. Фраскаті (Італя). Тривалість та деталі наразі обговорюються сторонами.

Звіт по цільовій програмі НАН України

Протягом 2021-2023 років Інститут координував виконання цільової комплексної програми НАН України  «Аерокосмічні спостереження довкілля в інтересах сталого розвитку та безпеки ERA-PLANET UA». Виконавцями програми були 11 інститутів, що належать до 5 відділень нашої академії. 07 березня звіт по цій програмі було представлено і одноголосно схвалено на засіданні  Науково-координаційної ради Секції фізико-технічних і математичних наук НАН України. Коротка презентація додається

Результати атестації

Рішенням Президії НАН України від 21 лютого 2024 р.   затверджено результати атестації Інституту, які розглядала Постійна комісія з оцінювання ефективності діяльності наукових установ НАН України  за напрямом фізико-технічних і математичних наук. Інститут віднесено до категорії Б ( відділи 22, 23 –мають категорію А, відділи 21 та 26-категорію Б). таке рішення ухвалено всупереч рішенню Експертної комісії у складі 9 фахівців, які одноголосно віднесли Інститут до категорії А.

Основні результати досліджень у 2023 року

На засіданні Вченої ради Інституту 7 грудня 2023 року обговорено та ухвалено перелік найважливіших результатів фундаментальних та прикладних досліджень, які отримані науковцями інституту протягом 2023 року при виконанні бюджетних, конкурсних тем та міжнародних та національних грантів. Затверджений перелік передається у Бюро Відділення інформатики для опублікування у звіті ГАГ України.

Детальніше...

Нагорода молодому співробітнику

У 2023 році Рада молодих вчених (РМВ) НАН України за підтримки Національної академії наук України започаткувала та реалізувала щорічний конкурс "Найкращий молодий вчений Академії".

Серед переможців старший науковий співробітник Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України доктор філософії (PhD) Лавренюк Микола Сергійович.
Поздоровляємо!

Новий завідувач відділу керування динамічними системами

Постановою Президії НАН України від 20 вересня 2023 року  Сальнікова Миколу Миколайовича призначено завідувачем відділу керування динамічними системами Інституту. Ця постанова видана відповідно до подання Інституту та відповідної постанови Бюро відділення інформатики. Губарєв В’ячеслав Федорович продовжує плідно працювати в цьому відділі на посаді головного наукового співробітники.

ДОГОВІР про спільну діяльність

10 жовтня 2023 року підписано договір про організацію та здійснення спільної наукової та науково-технічної діяльності між Інститутом космічних досліджень та Національним центра управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ) Договір має на меті спільні заходи, зокрема :

  • проводити спільні дослідження, експерименти, технологічні випробування, здійснювати демонстраційні заходи;
  • організувати та проводити експертну оцінку результатів науково-дослідних робіт, виконання інноваційних проектів, стартапів тощо;
  • утворювати, в разі необхідності, профільні спеціалізовані лабораторії, центри колективного користування науковим, обладнанням, інші наукові підрозділи;
You are here: Головна