• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Події

Опитування щодо впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією

Державна науково-технічна бібліотека України проводить опитування серед магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників на тему: “Опитування щодо впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією”. Опитування надасть змогу врахувати необхідні потреби науковців та дослідників для створення Національної електронної науково-інформаційної системи.

Детальніше ща посиланням - https://dntb.gov.ua/info1

Повідомлення від Президії НАН України -  

Результати конкурсу на заміщення посади молодшого наукового співробітника за спеціальністю 104

За рішенням конкурсної комісії Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України (від 15.09.2020р.) переможцем конкурсу на заміщення посади молодшого наукового  співробітника за спеціальністю 104 – фізика та астрономія у відділі № 22 «Космічної плазми» визнано Власова Дмитра Ігоровича.

Державна атестація Інституту

29 травня 2020 року Міністерством освіти та науки України проведена державна атестація Інституту. Свідоцтвом про державну атестацію наукової установи серії ДА № 00220 від 17 червня 2020 р. визнається, що ІКД НАНУ та ДКАУ пройшов державну атестацію з атестаційною оцінкою 3.64/3.71 строком на 3 роки. За результатом оцінювання науковій установі призначена ІІ кваліфікаційна група.

Переможці проєктів конкурсів НДФУ

Наукова Рада Національного фонду досліджень України (НФДУ) затвердила рейтингові списки проєктів-учасників конкурсів «Наука для безпеки людини та суспільства» та «Підтримка досліджень провідних та молодих учених». За результатами першого конкурсу 3 проєкти співробітників Інституту увійшли до переліку проектів, які одержуватимуть підтримку грантів НФДУ:

Детальніше...

Державне космічне агентство України переходить під інше Міністерство

Відповідно до Постанови КМУ від 7 вересня 2020 року № 819 (https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-ministerstva-z-pitan-a819) визначено нові повноваження новоутвореного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України (Мінстратегпром), серед яких зокрема: "забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері космічної діяльності".

Крім того, згідно з документом Мінстратегпром відповідно до покладених на нього завдань

Детальніше...

Розпочато процес співпраці з Київським Академічним університетом Kyiv Academic University

Протягом 2020-2021 років підготовка магістрів відбуватиметься в рамках  магістерської програми Data Science при Інституті математики НАН України. 

9 вересня цього року відбулась перша зустріч Кафедри математики Київського академічного університету з новими студентами магістратури.

Детальніше...

Про хід підготовки Загальнодержавної космічної програми України на 2021-2025 роки

Згідно з Планом пріоритетних дій Уряду на 2020 рік, який був винесений на розгляд Кабміну 9 вересня 2020 р., Концепція нової Програми на 2021-2025 роки має бути прийнята Урядом у жовтні цього року, тоді як сама Програма має бути передана на затвердження Верховною Радою лише у грудні (пункти 142, 143) (http://materialy.kmu.gov.ua/6e248d68/docs/3a5170d0/Dodatok_3.pdf). Наразі проект Концепції ЗНТКПУ розроблений в ДКА України та узгоджується з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України. Національна академія наук України, а також 3 органи центральної виконавчої влади не узгодили зазначений проект Концепції.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади15.08.2020-15.09.2020:

  • молодшого наукового  співробітника за спеціальністю 104 – фізика та астрономія у відділі № 22 «Космічної плазми».

Рішення конкурсної комісії Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА Україн

За рішенням конкурсної комісії Інституту космічних досліджень НАН України та ДКА України (від 20.07.2020р.) переможцями конкурсу на заміщення посади:

  • головного наукового  співробітника за спеціальністю 122 – комп’ютерні науки та інформаційні технології у відділі № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій» визнано д.т.н., проф. Шелестова А.Ю.;        -
  • молодшого наукового  співробітника за спеціальністю 113 – прикладна математика у відділі № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій» визнано Шумила Л.Л.

Конкурс на заміщення вакантної посади головного наукового співробітника за спеціальністю 122 - комп’ютерні науки та інформаційні технології

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України оголошує з 18 червня 2020 року конкурс на заміщення вакантної посади:

  • головного наукового  співробітника за спеціальністю 122 – комп’ютерні науки та інформаційні технології у відділі № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій».

Конкурс на заміщення вакантної посади молодшого наукового співробітника за спеціальністю 113 - прикладна математика

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України оголошує з 10 червня 2020 року конкурс на заміщення вакантної посади:

  • молодшого наукового  співробітника за спеціальністю 113 – прикладна математика у відділі № 23 «Космічних інформаційних систем та технологій».

Сторінка 2 з 7

You are here: Головна